HODNOTENIE

Zákazníci hodnotia náš obchod, domčeky aj komunikáciu. Dostávame krásne referencie na našu prácu cez rozhovory, SMS alebo emaily, dokonca aj v prípade reklamácií (náš zákazník je našim zákazníkom aj po dodaní domčeka). Domčeky vyrábame už vyše 17 rokov, no náš eshop funguje iba od jesene 2022, dali sme sem aspoň niektoré recenzie zákazníkov. Veríme, že k dobrej skúsenosti s nami sa pridáte aj Vy.

Napíšte Vašu recenziu na náš eshop www.domceknazahradu.sk na našom Facebooku, známom porovnávači produktov Heureka.sk alebo na Google recenziách.


 

19.1.2023 – Facebook – Peťka Albrechtová, Hurbanova Ves
Odporúčam túto firmu z Trnavy na drevené domčeky, úžasný prístup, pomoc s realizáciou, montáž za dve hodiny hotová a cena neporovnateľne skvelá oproti iným firmám. Quido započal prototyp domčeku pre prasiatka. ???????? 

Ref_Albrechtova_Petka_2   Ref_Albrechtova_Petka1


 

15.11.2022 – SMS – Michal Kožený, Praha
...pane Zelmane,.... Vaše jméno si zapamatuju a nemusí se zrovna jednat o domeček, z kterého mám velkou radost.


 

14.3.2021 – Facebook – Lesná škôlka Domček Lesníček, Limbach
Tento náš “domčekový” KÚTik si už nejaký ten čas pýtal zmenu a pozornosť .. započul toto volanie tatinko nášho Ondrejka a vybudoval pre “domčekárov” v DOMčekovom KÚTiku DOMčúrik ???? ... nooo, ZMENA (2020/2021) úctyhodná, radostiplná paráda???? ĎAKUJEME ♥️

Ref_Domcek_Lesnicek_Limbach